o mnie

Co mogę dla Ciebie zrobić

identyfikacja wizualna

unikalne logo, wizytówki, papier firmowy,
gadżety firmowe

Grafika komputerowa

Materiały drukowane: projekt, druk, dowóz do klienta
Materiały do Internetu: LP, newslettery, grafika na www, banery internetowe

Film

filmy produktowe/ promocyjne
filmy korporacyjne
filmiki rodzinne/ okolicznościowe

strony www (responsywne)

strony internetowe w pełni responsywne, SEO friendly

Produkty niestandardowe

Potrzebujesz projektu w zakresie grafiki/ filmu/ strony o niestandardowym charakterze? Napisz do mnie!

O mnie

Mam na imię Justyna i od ponad ośmiu lat zajmuję się grafiką, a od ponad roku filmem. Przygodę z grafiką komputerową rozpocząłam w liceum, kiedy to zaczęłam projektować swoje pierwsze strony www. Podczas studiów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania, doskonaliłam swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych specjalistów i artystów. Następnie ukończyłam dwuletnie Studio Sztuki, na którym zdobyłam wiedzę niezbędną do tego, żeby oferować bogaty wachlarz usług na najwyższym poziomie. Grafik komputerowy to był mój wymarzony zawód od najmłodszych lat.

W mojej pracowni zrealizowałam masę projektów. Były wśród nich m.in. logotypy, responsywne strony internetowe, citylight’y i roll-up’y, a także plakaty, katalogi, książki i wiele innych. Dodatkowo projektowałam produkty niestandardowe takie jak np. monidła. Filmy produktowe oraz filmy okolicznościowe znalazły się w moim portfolio oraz VLOG o tematyce dekoracji wnętrz.

Nie musi być drogo! Przekonaj się sam i spytaj o bezpłatną ofertę. Nie udaję dużej agencji, bo nią nie jestem 😉

Z moich usług korzystają inne agencje reklamowe, korporacje oraz prywatni klienci, blogerzy. Trzymam się terminów, jakości, szybkiej reakcji na potrzeby klienta.